Szczecin , Śródmieście-Centrum

Mieszkanie na sprzedaż

Zachodniopomorskie / Szczecin / Śródmieście-Centrum
Nr oferty
440637
Powierzchnia
86 m2
Liczba pokoi
3
Piętro
1 / 4

mieszkanie 3pok. | al. Piastów | duży potencjał

Na sprzedaż rewelacyjnie zlokalizowane mieszkanie - Al. Piastów. 

MIESZKANIE:
- 86, 30 m2 
- 3 pokoje, w tym jeden z antresolą
- garderoba 
- kuchnia
- łazienka
- balkon 
- piwnica
- 1 piętro 

Mieszkanie o ciekawym rozkładzie. Daje masę możliwości aranżacyjnych. 
Przeszło gruntowny remont ok 5-6 lat temu. 

Kamienica odrestaurowana, estetyczna, z kulturalnymi sąsiadami. 
LOKALIZACJA:

Rewelacyjne położenie - tuż przy liceum nr 1. 
Miejsce to znajduje się w samym Centrum miasta. Rzut beretem do najważniejszych węzłów przesiadkowych komunikacji miejskie, a także dające możliwość korzystania z uroków miasta spacerem. 
W pobliżu masa sklepów, piekarni, aptek a także restauracji i innych. 

Dla rodziny z dziećmi ogromną wartością będzie bliskość szkoły podstawowej, liceum oraz Pałacu Młodzieży. 

KOSZTA UTRZYMANIA:

- czynsz 578 zł 
- fundusz remontowy  130 zł 
- ogrzewanie gazowe ok 500 zł /co 2 miesiące (wg zużycia) 
- prąd wg zużycia 

Zapraszamy na prezentację!  

Cena nieruchomości
890 000 PLN
Cena za m2
10 313 PLN
Opiekun oferty
ID Nieruchomości
440637
Rynek
wtórny
Powierzchnia
86 m2
Ilośc pokoi
3
Piętro
1
Ilość pięter
4
Rok budowy
1930
Czynsz administracyjny
578 PLN