Szczecin , Żelechowa

Mieszkanie na sprzedaż

Zachodniopomorskie / Szczecin / Żelechowa
Nr oferty
440560
Powierzchnia
67 m2
Liczba pokoi
3
Piętro
1 / 3

Park Ostrowska - 3 Pokoje - 2 łazienki - 2 Balkony

Prezentujemy Państwu na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o pow. ok.  66,5 m2 usytuowane na 1 piętrze niskiego budynku na osiedlu Park Ostrowska w Szczecinie. 

Mieszkanie w bardzo dobrym stanie,  o świetnym rozkładzie pomieszczeń. Idealne dla rodziny!

Na powierzchnię nieruchomości składają się przestronny salon z wyjściem na 2 balkony, kuchnia w aneksie, 2 sypialnie, spory korytarz oraz 2 łazienki.

Kuchnia bardzo funkcjonalna z meblami w zabudowie oraz sprzętem AGD.
Łazienki przestronne i klimatycznie zaaranżowane (do wyboru wanna lub duża kabina).

Mieszkanie posiada sporo przemyślanych mebli w zabudowie.

Czynsz ok. 560 zł z FR. Ogrzewanie oraz ciepła woda z SEC. Okna drewniane nowego typu.
Dodatkowo do zakupu miejsce w garażu podziemnym - 65 000 zł oraz komórka lokatorska 15 000 zł (zakup obligatoryjny).
Budynek w świetnym stanie, piękne klatki schodowe oraz cała infrastruktura wokół budynku.

Szczególnie polecam ze względu na lokalizację!
Zapraszam na prezentacje
Cena nieruchomości
830 000 PLN
Cena za m2
12 481 PLN
Opiekun oferty
ID Nieruchomości
440560
Rynek
wtórny
Powierzchnia
67 m2
Ilośc pokoi
3
Piętro
1
Ilość pięter
3
Rok budowy
2015
Czynsz administracyjny
560 PLN
Wyposażenie kuchni
Meble w zabudowie kuchenne, Lodówka, Zmywarka, Okap, Piekarnik,
Liczba łazienek
2
Liczba balkonów:
2