Gryfino

Mieszkanie na sprzedaż

Zachodniopomorskie / Gryfiński / Gryfino
Nr oferty
440661
Powierzchnia
63 m2
Liczba pokoi
3
Piętro
2 / 4

Na sprzedaż duże mieszkanie trzypokojowe położone na II piętrze ocieplonego budynku z lat 90-tych.

Budynek oddalony od głównej ulicy, przed budynkiem duży, wygodny parking, klatka schodowa po remoncie.
Mieszkanie środkowe, bardzo słoneczne i ciepłe, duży balkon (wystawa zachodnia).
Powierzchnia mieszkania wynosi 63,47 m2, i składa się z przestronnego pokoju dziennego (pow. ok 25 m2), dwóch sypialni, dwóch przedpokojów, kuchni, łazienki i wc. Mieszkanie w dobrym standardzie, gotowe do zamieszkania. Duży pokój był odnawiany kilka lat temu, a remont w łazience i wc przeprowadzony został niespełna 3 lata temu. We wszystkich pokojach ściany gładź, podłogi panele i parkiet. W przedpokoju na podłodze terakota. W kuchni na podłodze terakota, ściany fartuch glazury. Łazienka i wc wykończone w nowoczesnej glazurze i terakocie, sanitariaty nowego typu.
Czynsz administracyjny wraz z funduszem remontowym wynosi ok 900 zł. Krótki okres wydania. Do mieszkania przynależy piwnica o pow.5,29 m2.
Klucze w biurze, oferta na wyłączność.
Polecamy i zapraszamy na prezentacje.
Cena nieruchomości
418 000 PLN
Cena za m2
6 586 PLN
Opiekun oferty
ID Nieruchomości
440661
Rynek
wtórny
Powierzchnia
63 m2
Ilośc pokoi
3
Piętro
2
Ilość pięter
4
Rok budowy
1987
Czynsz administracyjny
900 PLN