Lubicz

Dom na sprzedaż

Zachodniopomorskie / Gryfiński / Widuchowa / Lubicz
Nr oferty
440648
Powierzchnia
88 m2
Liczba pokoi
4
Piętro
- / 2

Oferujemy na sprzedaż dom wolnostojący, parterowy z poddaszem użytkowym w miejscowości Lubicz- oddalonej od Gryfina 20 km , od Szczecina 50 km, do przejścia granicznego w Krajniku Dolnym 20 km.
W miejscowości sklep, przystanek autobusowy, sama miejscowość jest przyjemna i kameralna. We wsi jezioro z plażą.
Powierzchnia zabudowy oferowanego domu wynosi 110,9 m2, użytkowa 88,3 m2 , działka o pow. 779 m2.

Opis techniczny

Budynek wykonany został w technologii kanadyjskiej szkieletowej.
Ściany budynku, strop i więźba dachowa w konstrukcji drewnianej.
Posadowienie domu bezpośrednio na stopach fundamentowych poprzez podwaliny żelbetowe. Ściany zewnętrzne docieplone wełną mineralną, ściany fundamentowe docieplone styropianem, posadzki ocieplone wełną, dach w przestrzeni między krokwiami także ocieplony wełną mineralna.
Dach o kącie nachylenia 35 stopni, kryty dachówką ceramiczną

Program użytkowy

Przestrzeń domu została bardzo ciekawie zaprojektowana, pustka nad salonem optycznie powiększa część dzienną, a także urozmaica wnętrze powodując, że salon przenika się efektownie z górną częścią pomieszczenia.
Przez użyte rozwiązanie wyeksponowane zostały wykończone drewnem skosy górnych części domu, co daje bardzo atrakcyjny efekt wizualny.
Całość dopełniają duże przeszklenia, które doskonale oświetlają zarówno samą antresolę, jak i salon.
Schody na górę także stanowią ozdobę pomieszczenia.
Na parterze budynku znajduje się korytarz o pow. 2,77 m2, salon z aneksem kuchennym o pow.30 m2 z wyjściem na duży zadaszony taras o pow. 26.23 m2 , w dalszej części tej kondygnacji kotłownia 5,87 m2 z wyjściem na zewnątrz budynku , korytarz 3,26 m2, łazienka 9,48 m2 , dwa pokoje 11,69 m2 i 11,98 m2. Na poddaszu pokój 10,29 m2, komunikacja 2,57 m2.

Standard wykończenia

Ściany w większości pomieszczeń wykończone w pięknym drewnie, w jednej sypialni na parterze gładź, podłogi deska i panele.
Łazienka z oknem z wanną i kabiną prysznicową wykończona w glazurze i terakocie. Stolarka okienna drewniana, w całym domu rolety zewnętrzne, drzwi drewniane, zewnętrzne antywłamaniowe. Duży zadaszony taras, który także idealnie sprawdzi się jako ogród zimowy.
Całość jest bardzo zadbana, mało widoczne ślady użytkowania, można wprowadzić się do niego bez ponoszenia praktycznie żadnych kosztów. Właściciel może pozostawić w domu meble widoczne na zdjęciach, kwestia do ustalenia.

Media, ogród

W budynku wszystkie media, źródłem centralnego ogrzewania i ciepłej wody jest piec gazowy, gaz z butli znajdującej się na posesji.
Dom jest bardzo ciepły, niskie rachunki za gaz. Dodatkowo w salonie kominek z płaszczem wodnym.
Podatek od nieruchomości wynosi około 300 zł rocznie. Posesja ogrodzona, ogród do własnej aranżacji.

Polecamy ten wyjątkowy dom i zapraszamy na prezentacje. Oferta na wyłączność. Klucze w biurze.

Cena nieruchomości
595 000 PLN
Cena za m2
6 738 PLN
Opiekun oferty
ID Nieruchomości
440648
Rynek
wtórny
Powierzchnia
88 m2
Powierzchnia działki
779 m2
Ilośc pokoi
4
Ilość pięter
2
Rok budowy
2021